Informace k občanům

Informace k občanům o situaci s koronavirem

Vážení občané

v případě potřeby nákupu potravin, vyzvednutí léků atd. nás neváhejte kontaktovat na Obecním úřadě.

Roušky jsou nedostatkové zboží a proto jsem kontaktovala příslušné orgány, ale nyní čekáme na vyjádření hejtmanky středočeského kraje. V případě, že jste v tomto šikovní a chtěli by jste nabídnout svoji pomoc občanům naší obce, rádi tuto pomoc přivítáme. Senioři by určitě vaši šikovnost uvítali. Předem děkuji.

Změna pracovní doby : pondělí 9 - 12 hod., v ostatních dnech bych Vás ráda poprosila o komunikaci přes telefon nebo email. Děkuji za pochopení.

Kontakt na Krajskou hygienickou stanici ve Středočeském kraji : 771 137 070 ( 7 dní v týdnu od 7 - 19 hod.) a 736 521 357 ( pracovní dny od 7 - 16 hod.). E-mail : vnn@khsstc.cz

Libuše Mervardová

starostka obce Nučice